При замовленні від 1000 грн та оплаті онлайн доставка безкоштовно!

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сьогодні компанію Garmin ми знаємо як світовий виробник годинників, трекерів, велокомпьютерів, а також GPS навігаторів для різних сфер застосувань.

Початок історії бренду було покладено в 1989 році двома інженерами засновниками - Гарі Барреллом і Мін Као, з основи чиїх імен і складається назва бренду - Garmin. Її створення відкрило нову сторінку в світі технологій, без яких сьогодні ми не можемо уявити сучасне життя. Гармін були першими, хто почав виробляти і продавати GPS навігатори в комерційних цілях. Спочатку, як передбачалося засновниками, компанія виробляла обладнання для аеронавігації, і отримавши значний успіх, розширила своє профільне призначення і на інші сфери, які в той час як раз потребували щось подібного.

Перший офіс розташовувався у США, місто Олат (штат Канзас). У 1995 році компанія показала світові перший автонавігатор під назвою StreetPilot, а шість років пізніше компанія оновила свій продукт помістивши в нього голосові команди до водія, що зараз для нас вже буденно.

Ще через пару років, в 2003 році компанія показує світові перший трекер для спортсменів. Пристрій стало досить популярним серед спортсменів і просто любителів активного відпочинку, ця галузь в майбутньому зробила бренд ще більш успішним. І хоча світова криза в 2008 значно поплескала компанію, за кілька років стрімкого зростання - в 2009 році бренд переріс в альянс Garmin ltd.

Сьогодні трекери, фітнес браслети, годинник і велокомп'ютери Гармін відомі в усьому світі, а в окремих галузях, таких як аеронавігація їм складно знайти гідних конкурентів.

З 2014 року компанія співпрацює з виробником автомобілів Mercedes-Benz, і так само є головним спонсором для ряду професійних спортсменів: велогонщиків, бігунів, скелелазів, плавців і триатлетів.
У 2019 бренду Garmin виповнюється 30 років.
 

Розгорнути
Вгору