Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Бренд Longus заснований в Словаччині у 2004 році. Широкий асортимент продукції вело аксесуарів дозволив компанії швидко зайняти свою нішу на ринку і знайти прихильників.
Досить висока якість при помірній ціні дозволяє компанії вільно конкурувати з більш відомими брендами в таких галузях як: велоосвітлення, велосипедні сумки, педалі, насоси, замки, фляги і так далі. Основне виробництво компанії знаходиться в Тайвані, де бренд Longus виробляє і наносить маркування на свої товари. Переваги азіатського виробництва є очевидними - продукти фірми мають перевагу в ціні у порівнянні з європейськими аналогами, а наявність контролю якості на кожному етапі мінімізує випуск неякісної продукції.
На 2010 рік компанія значно збільшила свої обсяги продажів в Європі завдяки популяризації бренду, завдяки чому Longus запустив в Азії ще одну лінію виробництва.
Сьогодні Longus - це бренд що стрімко розвивається, з офіційним представництвом в Україні. Інженери компанії не сидять на місці і щороку поповнюють свій асортимент товарів новинками.

Розгорнути
Вгору