Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Компоненти Shimano CUES U4000

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купити велосипедну трансмісію CUES U4000

У розділі ви можете обрати, ознайомитись з характеристиками та придбати всі необхідні компоненти для велосипеда, обладнавши його новою трансмісією від Shimano серії CUES U4000.
Якщо ви не знаєте, які компоненти можуть підійти на ваш велосипед, ви завжди можете звернутись до нас через зручний для вас спосіб і ми з радістю порадимо вам, які саме компоненти потрібно купити на ваш велосипед.

Що теке CUES U4000

- це нова велосипедна трансмісія від бренду Shimano, яка з'явилася в продажу з 2023 року. Основною її відмінністю від попередніх серій є довговічність компонентів та універсальність.
Детальний огляд усіх компонентів цієї серії можна переглянути тут, а всі компоненти серії переглянути тут.
U4000 це підгрупа основної серії, яка складає комбінацію таких попелярних трансмісій як:
2х9 та 1х9
Також на базі компонентів з цієї групи можна зібрати і 10-ти швидкісних трансмісій велосипедів як 1х10 чи 2х10.
Всі трансмісії U4000 і вищі за рівнем групи U6000 і U8000 працюють на основі ланцюгів на 11 швидкостях, які можна використовувати будь-які, або ж з групи CUES

 

Особливості трансмісії CUES U4000

Якщо говорити про особливість групи компонентів, то тут слід зазначити LINKGLIDE технологію, яка працює в основі групи, а також сумісність між собою та не сумісність з іншими групами компонентів, як наприклад DEORE.
 

  •  Задні перемикачі  в класичному кольорі вони мають пряму установку та підводку троса Shadow, але не мають блокувальної муфти важеля, що вже є у більш дорогих серіях. Перемикачі можна використовувати як для 2х9 так і на 1х9, і можуть прауцювати з касетами 11-41, або 11-46. Для використання треба шифтер з LINKGLIDE.
  •  Касети  з технологією LINKGLIDE мають термін служби, який в рази перевищує термін звичайної касети HG. Мають стандартне кріплення під барабан Шимано на 8-11 зірок. Великий вибір варіантів, а також змінні маленькі зірки, для продовження служби. Важливо, що касети працюють тілки з ланцюгами на 11 швидкостей.
  •  Ланцюги  універсальний ланцюг, який можна використовувати в трансмісіях CUES як на 9 швидкостях так і на 11. Також ви можете придбати будь-який ланцюг на 11 швидкостях іншої серії.
  •  Перемикачі передні  також можна купити в цьому розділі. мають різні типи кріплень та підводки. працюють лише з компонентами серії CUES.
  •  Шатуни  серії U4000 мають кріплення під квадрат та нерозбірні зірки. Особливість шатунів у цій групі має зірки сумісні з іншими трансмісіями під 1 зірку попереду.
  •  Шифтери  працюють з перемикачами цієї серії, а також з іншими перемикачами, які підтримують LINKGLIDE. Не працюють з іншими групами типу Діор чи Асера мають іншу подачу троса
     

 

Придбайте CUES U4000 1 на 9 або 2 на 9.

Якщо ви шукаєте трансмісію на велосипед 1x9,  або 2x9 або навіть 1x10 та 2x10. Цей розділ допоможе вам. Низькі ціни повний опис товарів та швидка доставка, наш магазин залюбки допоможе вам з підбором оформлення замовлення та доставкою, а у разі необхідності наша майтерсня допоможе з установкою на велосипед.

Вгору
,