Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Велосипедна трансмісія відповідає за передачу зусилля від ніг до колісної системи. Термін служби транспортного засобу безпосередньо залежить від правильного утримання та обслуговування. Механізми вимагають ретельного і постійного регулювання, перевірки робочого стану. При зносі деталі необхідно проводити її заміну на сучасний, якісний елемент.

Обслуговування та догляд за трансміссією велосипеда

Велосипедна трансмісія є головним вузлом транспортного засобу. Бруд, пісок, гравій, волога знижують період експлуатації кожної деталі. Тому перед використанням велосипеда необхідно перевірити і змастити всі елементи конструкції.
Найчастіше зношується ланцюг через розтягнення. Використовувати зламану деталь не рекомендується. Погані запчастини призводять до зносу інших елементів. Тому ремонт і заміну комплектуючих елементів трансмісії необхідно проводити своєчасно.


Купити компоненти велосипедної трансмісії

Існує кілька варіантів велосипедної трансмісії: 3х8, 3х9, 2х10, 2х9, 1х10, 1х11, 1х12, а також планетарні системи перемикань і інші сучасні системи.
При цьому технічний прогрес не стоїть на місці. На сьогоднішній день доступна в продажу електротрансміссія нового типу, яка максимально полегшує водіння.


В цілому механізм трансмісії складається з декількох компонентів:
касети - розташованої на задньому колесі, що включає ряд зірок, які пов'язані з передачею;
ланцюга, від якого залежить передача зусилля;
заднього перемикача передач, який відповідає за перемикання або переклад ланцюга і підтримує натяжку ланцюга;
переднього перемикача, що виконує переклад ланцюга, але не відповідає за натяг ланцюга;
шифтери, які працюють за принципом автомобільної коробки передач;
системи передніх зірок і шатунів;
каретки, або підшипникового вузла.
Від якості використовуваних запчастин і налаштування трансмісії залежить ефективність роботи велосипеда, а саме - величина крутного моменту. Різноманітність пропонованих деталей дозволяє модернізувати застарілу модель транспортного засобу і істотно поліпшити систему руху і потужність механізму.


Де купити сучасні запчастини Shimano

Щоб купити трансмісію на велосипед, зайдіть на сайт інтернет-магазину «Bike-market». Наш магазин пропонує якісні запчастини на трансмісійну систему. У продажу товари відомого виробника - бренд Shimano. Поставки товару здійснюються щодня. Широкий асортимент дозволяє підібрати будь-які трансмісійні деталі. Передбачена доставка в усі населені пункти країни.

Вгору