Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Компоненти Shimano CUES U8000

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купити CUES U8000 можна в цьому розділі

Shimano CUES це нова лінійка для МТБ та міських велосипедів, по суті є універсальною для будь кого. І основною її перевагою є наявність різних рівнів в самій групі. Для початківцій, з досвідом проте все ще не професіоналів, та для користуваців, які точно знають що вони хочуть від велосипеду - вискої єфективності та безвідмовності. І ось якщо ви шукаєте де купити надійну трансмісію для МТБ на 11 швидкостей з чувовими характеристиками  - тоді ви правильно обрали CUES U8000.


Особливості U8000


Сумісність компонентів дозволить вам комбінувати та встановити будь-які компоненти на ваш велосипед в буквально як конструкор можете зібрати будь яку трансмісію свого велосипеда.
Звісно еталоном серії вважається трансмісія 1х11, але за потреби ви можете придбати компоненти для трансмісій 2х11, 2х10 та 1х10
Касети CUES U8000 виготовлені за технологією LINKGLIDE та мають збільшений термін служби в порівнянні зі стантарними касетами Шимано.
Ще однією особливісттю цієї серії є покращена аргономіка шифтерів на кермо в порівнянні з рівнями U6000 та U4000 вони мають меншу форму, поліплешу аргономіку, можливість нотажу на гальмівну ручку. Лівий важіль має перемикання режимів роботи, за рахунок чоого ви самостійно можете обирати решим роботи який вам подобається (моноважель, або класичний ричаг)
Зайдні перемикачі мають муфту блокування та великі ролики, а також доступні в модифікації Di2 та сумісні з електронною екосистемою Шимано, тож можуть працювати як кремо так і в парі з  моторами.


Що продається в цьому розділі.


Всі компоненти які необхідні для 11 швидкісних трансмісій можна придбати в цьому розділі або запозитичи в інших рівнях U6000 та U4000.
В цьому розділі є такі компоненти:

та багато інших компонентів.

Як вибрати компоненти під мій велосипед?

Не знаєте як обрати компонети? Не проблема - звертайтесь до нас та нашої майстерні, ми допоможемо покупкою, піброром та встановленням на ваш велосипед Shimano CUES U8000.

Вгору
,