Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Shimano Сues

Компанія Шимано призентувала нову лінійку велосипедних трансмісій під назвою Cues.
Подібні призетацій та оновлення тих чи інших лінійок стали вже традицією для Shimano, проте цього разу все абсолютно по іншому і ось чому:
Це абсолюно нова лінійка велосипедних трансмісій, яка має поглинути низький та середній сигмент не тільки в MTB а і в шосе секторі. Має повну сумісність та взаємозамінність компонентів і матеме 4 рівні - від самого базового U4000 з трансмісіями 2х9 до топових рівнів U6000 та U8000 з трансмісіями 2х11 та 1х11.

SHIMANO CUES - В МТБ сегменті має замінити всі MTB лінійки від TOURNEY до DEORE.
Так теперь всі лінійки TOURNEY, ACERA, ALTUS, ALIVIO та DEORE минуле. На зміну їм пришло нове покоління GUES.

Також SHIMANO CUES має замінити і шосейні лінійки, такі як: CLARIS, SORA, TIAGRA та навіть SHIMANO 105.
Погодьтесь це дещо незвично, що одна лінійка можу бути представлена і в МТБ і в шоссейній групі, але далі більше.


Сумісність SHIMANO CUES між собою та іншими компонентами

Теперь всі компоненти лінійки CUES будуть абсолютно сумісними дниз з одним, що означає що в самій групі більше небуде розподілення віж шосейними компонентами та компонентами для маунтін байку, звісно як це буде реазлізовано насправді ми зможемо дізнатись після остаточного релізу всіх компонентів, адже зараз компанія презентували лише МТБ частику компонентів (якщо ти читаєш це вже в майбутньому ти мабудь вже знаєш відповідь), але в будь-якому випадку така сумісність компонентів робить велосипедні трансмісії шимано буквально уніфікованими для будь якого велосипеду та вирішує багато наболілих питань.


Хочеш дізнатись більш детально про нову лінійку Cues в деталях?
Ласкаво просимо за посиланням в наш блог, де ми детально розібрали нову лінійку по частинам та розповідаємо про найдрібніші подробиці.
Повна технічну документацію, суміснвсть системи та технічні параметри можна переглянути за посиланням


Технологія LINKGLIDE йде в маси з CUES

Ще однією приємною новиною є використання в трансмісіях технології LinkGlide. Це робить трансмісії більш витривалими до зносу, а точніше касети ходять в три рази довше на відміну від HG-X та HyperGlide зірок того ж виробника Шимано. Касети залишаться сумісними зі стандартом барабану HG - що також є приємним і в той же час розумним рішенням.
Ще одним цыкавим фактом цієї технології стало використання ланцюгів на 11 швиколстей у всіх трансмісіях, навіть на 8 чи 9 швидкостей. І для цього Вам не обов'язково купувати новий ланцює з цією технологією, ви просто можете використовувати вже існуючі ланцюги наприклад SLX, або ж 105 чи ULTEGRA.


Коли Shimano CUES можна очікувати в продажу в Україні?

Перші розмови про компоненти Shimano Cues особисто я почув наприкінці 2022 року, коли один з виробників велосипедів на призентації своєї лінійки зісмітив деякі компоненти на ранніх рендерах своїх новинок, тоді дуже смутно пролунала інформація, що Shimano пленує запустити нову лінійку компнентів, та масово ввести її в виробництво через рік, або два. Але реалії нашого ринку нажаль змушують мене сумніватись в швидкості такого переходу на нашому ринку, тому звісно перші стокові моделі ми хоч і очукуємо в продажу вже в 2023 році, але повноцінний продаж комремих компоненів швидше за все слід очікувати не рашіше ніж на початку 2024 року.


Звісно BIKE MARKET, як офіційний представник бренду SHIMANO тримаємо руку на пульсі, та обіцяємо повідамити Вам про відкриття першого предзамовлення та старту продажу Shimano CUES в Україні.

Вгору
,