Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Французький бренд Mach1 виробляє і створює обода, спиці і ніпеля для велосипедів. Також компанія виробляє готові вілсети для велосипедів на своїх фабриках. Високоточне обладнання дозволяє виробникові виготовляти свою продукцію на найвищому рівні якості.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Вілла (Франція), там же розташоване і головне виробництво компанії, ще два представництва компанії розташовані в Китаї і Індії.
Компанія Маch1 володіє безліччю патентів і технологій серед яких: спеціальна форма клінчера обода для кращої фіксації покришки в ободі, спеціальна конструкція обода для збільшення міцності і жорсткості, а також аеродинамічна конструкція спиць AIR1 +, яка отримала чимало схвалень серед учасників змагань в дисципліні шосейних гонок.

Сьогодні Mach1 це високотехнологічне виробництво ободів, спиць і ніпелів для різних видів велосипедів і умов застосувань. Високі технології допомагають компанії з року в рік вдосконалювати свою продукцію, тим самим збільшуючи свою популярність у всьому світі.
 

Розгорнути
Вгору