При замовленні від 1000 грн та оплаті онлайн доставка безкоштовно!

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сьогодні вже складно уявити велоіндустрію без цієї компанії. Японський бренд був заснований в 1921 році і до цього дня є лідером на ринку запчастин і компонентів для велосипеда. Перша назва цієї компанії була "3.3.3" - робили компоненти для велосипедів. В кінці 60-х років компанія починає випуск спінінгів та іншого інвентарю для риболовлі. Це важливий факт, адже це зробило компанію ще більш успішною і популярною. До кінця 70-х років компанія стала відома далеко за межами рідної Азії, в 1980-му році Shimano відкриває своє перше офіційне представництво в Європі.
Компанія активно розвиває напрямок компонентів для велосипеда і на сьогоднішній день охоплює весь спектр і всі напрямки у велоіндустрії, від аматорського та прогулянкового катання, до професійних видів спорту.

Так на сьогоднішній день велосипедні компоненти Shimano мають класифікацію за рівнями і діляться на кілька груп.
Для гірських велосипедів існує кілька груп:
Простих, для аматорського катання - TOURNEY, ALTUS і ACERA
Групи для велотуризму і щоденного використання - ALIVIO, DEORE і SLX
А також групи для активного відпочинку і професійного спорту - ZEE, SAINT, Deore XT та XTR
Для шосейних велосипедів компанія створила окремі групи:
Початкового рівня - CLARIS, SORA і TIAGRA
Середнього та високого рівня, для більш високих вимог до велосипеда - 105, ULTEGRA і DURA-ACE
Влітку 2019 року компанія випускає окрему серію компонентів для гравел байків, що отримує назву GRX
Також японська компанія розробила компоненти для BMX велосипедів під назвою DXR, для міських велосипедів - ALFINE і NEXUS, а також в останні роки активно розвиває напрямок електроприводів SHIMANO STEPS
Ще одним направленням у компанії є велоодяг та взуття для велосипедистів. Якісні матеріали та власні розробки роблять Шимано лідерами в цьому напрямі як в аматорскому спорті, так і в професійному.
Особливу увагу у компанії приділяють якості їх компонентів, адже зробити багато продукції - це тільки півсправи, потрібно щоб споживач залишився задоволений. Інженери Шимано ретельно розробляють кожну деталь і буквально роками працюють над проектуванням. Завдяки цьому компанія може похвалитися своїм виробництвом з ярликом "1 на мільйон" - де з мільйона вироблених деталей, тільки одна буде мати брак. Це безумовно найвищий показник якості, який може відчути кожен, хто хоч раз в житті використовував продукцію даної компанії.
Підводячи підсумок, про даний бренд можна зробити висновки, що ця компанія Shimano з Японії - це яскравий приклад успішної компанії яка шанує і береже свої традиції.
На сьогоднішній день компанія має в своєму штаті понад 10000 співробітників, а її представництва розташовані на п'яти континентах і мають понад 40 великих регіональних представництв по всьому світу.

Розгорнути
Вгору