Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Компоненти Shimano Deore XT Di2

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Група XT Di2 це інноваційний продукт як для компанії Shimano так і велоіндустрії в цілому. Інженери компанії Shimano підійшли до системи перемикань передач на гірському велосипеді кардинально з іншого боку і замінили всі механічні елементи перемикання на електроніку. Так, тепер на вашому велосипеді не буде тросів, рубашок троса і механічних факторів, що робить життя велосипедиста часом нестерпним, особливо якщо справа стосується налаштування. Всі перемикання здійснюються за допомогою електричних приводів. Велосипедист за допомогою свого смартфона має можливість сам задати бажаний діапазон, а електронна система розрахунку зусилля максимально плавно підбере для вас необхідні комбінації. Ви навіть не помітите як передній і задній перемикач в парі зроблять ваше перемикання максимально злагодженим, але при цьому чітким і точним.
У групі представлений задній і передній перемикач для трансмісії 2х11, а також два на вибір, лівий або правий для вашої зручності.


XT Di2 інноваційний продукт і простому любителеві така система буде мало корисна, а ось спортсменам і людям, які відносяться до свого велосипеда досить серйозно така система буде досить цікава.

І все ж система має ряд як переваг, так і недоліків в порівнянні з традиційною механічною системою.

Перевагою системи електронного перемикання Shimano XT Di2 можна вважати:

 

 • Мінімізація механічних факторів, що виключає механічний фактор поломки.
 • Автоматизація та злагоджена робота переднього і заднього перемикання
 • Управління налаштуванням зі свого смартфона.
 • Індивідуальний підбір зручного для Вас діапазону швидкостей
 • Швидкість перемикання в рази вище ніж на механічній системі
 • Троси не тягнуться, сорочки не забиваються брудом - їх просто там немає.
 • Можливість швидкої зміни стилю катання.
 • Проста система перемикачів на кермі - один шіфтер, дві кнопки і електро індикатор.


Все це робить цю систему дуже привабливою, проте система має і ряд недоліків, більшість з яких можна проігнорувати, але забувати про них все ж не варто:

 • Необхідність купівлі додаткового обладнання - зарядки, адаптерів, кабелів, батареї і кріплень.
 • Сумісність з рамою велосипеда - на жаль не всі рами велосипеда призначені для установки подібного обладнання.
 • Необхідність проведення інженерних розрахунків і роботи механіка перед покупкою і установкою - готових рішень такої трансмісії немає, кожен велосипед вимагає індивідуального набору запчастин, зокрема проводки, батарей і кріплень.
 • Необхідність періодичної зарядки обладнання і обмежений термін роботи на одній зарядці.
 • Дорожнеча системи - Якщо Ви все ж вирішили встановити таку систему готуйтеся викласти за неї кругленьку суму.


Кому варто купувати  групу Shimano Di2?

Як бачите у даної системи є як свої плюси так і мінуси. Переваги такої системи звичайно очевидні - це точність і плавність перемикання. Фактично це мінімізація людського фактора.
Більшість недоліків пов'язано з індивідуальністю підбору, а також з дорожнечею системи. Ми ж в Bike Market думаємо, що все це пов'язано і з тим, що система досить нова для індустрії велосипедів і частина цих недоліків будуть або мінімізовані або вирішені, у міру модернізації та популяризації такого типу трансмісій.
Перехід на таку систему ми рекомендуємо насамперед спортсменам і людям, які займаються велоспортом досить серйозно. Система дійсно ефективна, і робить гірський велосипед краще, а Вас більш продуктивним. І тим не менше система вимагає постійного догляду і контролю за велосипедом, а тому буде добре, якщо у Вас є своя майстерня, або хороша веломайстерня поблизу від вашого будинку, також сподіваємося, що це будемо і ми.
Для шосейних велосипедів Shimano передбачила рішення в групах Ultegra і Dura Ace випустивши системи Di2 для професійний гонщиків і тріатролінсов Купити їх також можна на нашому сайті.


Використовуйте фільтра в каталозі нашого магазину, з лівого боку екрану, якщо ви використовуєте наш сайт на комп'ютері, або в правому верхньому куті, якщо ви відвідуєте наш сайт з мобільного. Підбирайте потрібні Вам параметри із запропонованих Вам характеристик, щоб максимально точно і правильно підібрати товар. Якщо у Вас виникають труднощі з вибором, або Вам необхідна порада - зверніться в чат нашого магазину і поставте всі Ваші запитання нашим консультантам, вікно якого знаходиться внизу Вашого екрану.

Вгору
,