Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сьогодні компанія PRO є частиною сім'ї компаній Shimano. Основний напрямок цього бренду - залізо для велосипеда: рулі, виноси, сідла, підсідельні штирі, колеса, спейсера, лежаки, а також аксесуари: велосумки, насоси, тримачі для води і фляги, мультитули, інструменти для майстерень і велосипедистів. Іншими словами, компанія робить все те, для велосипеда, що не виробляє компанія Shimano. Але не поспішайте думати, що ця компанія менш успішна, адже свої перші кроки вона робила як самостійна та незалежна компанія.
На жаль, ми точно не можемо сказати, коли, де і ким була заснована ця компанія. У 1992 році компанія добралася до Європи і відкрила своє перше представництво у старому світі. У 2000 році компанія проводить ребрендинг, що згодом дає багатьом можливість подивитися на їхню продукцію з іншого боку. Компанія серйозно починає себе позиціонувати як виробник деталей найвищої якості для професійних спортсменів.
У 2004 році PRO випускає свої перші компоненти із застосуванням карбону, а вже в 2006 році компанія представила світу свої перші карбонові колеса. Слід зазначити, що спортсмени і люди наближені до велоспорту відзначили високу якість і міцність даного продукту.
У 2008 році компанія стає частиною світового виробника Shimano і тепер, вже спільно з інженерами японської компанії PRO починає розробляти свої вело компоненти.
У 2010 році компанія знову зробила ребрендинг і саме з цього моменту світ побачив всім знайомий логотип, який використовується і до цього дня.
У 2013 році гонщик Крістофер Фрум виграє найбільшу шосейну гонку Tour De France, як думаєте хто був спонсором цього спортсмена? Напевно, Ви вже здогадалися - команда PRO з гордістю проводжала свого спортсмена на подіум.
Далі, компанія з року в рік представляла свої технологічні новинки, зокрема у 2017 році компанія показала свою серію рулів і виносів Vibe, а через рік, напередодні 2019 року показала обладнання розроблене для груп трансмісій Shimano Di2. Рулі стали ще тонше і міцніше, виноси легше, а сідла ще більш технологічні.
Сьогодні компанія PRO це світовий бренд з представництвом на п'яти континентах, що підтримує професійних спортсменів практично у всіх напрямках велоспорту. Останні новинки бренду - підсідельні штирі, керма і виноси серії Koryak знаходять все більше і більше популярності серед любителів екстремального катання, а значить компанію обов'язково чекає успіх і в майбутньому.

Розгорнути
Вгору