Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Свій початок французька компанія бере 1889 році, створена двома молодими людьми Едуардом і Андре Мішлен.
Що цікаво, спочатку компанія почала виробляти саме покришки для велосипедів, а не для автомобілів.
У 1907 році Мішлен відкриває своє перше представництво за межами рідної країни, в Турині (Італія)

Якість і ціна продукції дозволили компанії стрімко зростати, а грамотне управління зробило компанію ще й економічно успішною. Так з 40-х років, аж до 1976 року компанія володіла автомобільним концерном Citroën, чиї автомобілі дуже популярні по всьому світу і зараз. Також компанія є власником Американського виробника шин B.F. Goodrich Company.
У 2006 році в світлі трагічних подій, загибелі керівника компанії Едуарда Мішлена, який очолював компанію з 1999, на його пост приходить Мішель Ролье, тим самим закінчуючи епоху правління компанії сім'єю Мішлен.

Сьогодні продукція Michelin досить різноманітна.
Компанія представляє широку лінійку велосипедних покришок як для гірських велосипедів, шосейних та міських.
Багаторічний досвід компанії дав можливість реалізувати в цьому сегменті безліч технологій і інновацій, що робить продукцію Michelin досить конкурентною. Так покришки для гірських велосипедів можуть похвалитися великою зносостійкістю а покришки для для шосейних велосипедів відрізняються своєю жорсткістю і контактом з дорогою.
Компанія також виробляє велосипедні камери для коліс з різними типами пікселів і для різних розмірів колес. Щільність гуми в камерах роблять їх досить міцними на прокол, через що вони дуже популярні серед любителів екстремального гірського катання.

Так само компанія Michelin співпрацює з компанією Shimano. Спільно з японським брендом компанія розробляє і надає матеріали для веловзуття, а саме для підошви. Японський бренд Шимано зазначає що матеріал каучуку, який виробляють Французи є високотехнологічним матеріалом і володіє всіма необхідними властивостями для виробництва високотехнологічної веловзуття як для любителів, так і для професійних спортсменів.

Розгорнути
Вгору