Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Покришки Michelin


Покришки Michelin - одні з кращих велосипедних шин по всьому світу французького виробництва. Відомий бренд був створений в 1889 році у Франції. За всю історію існування компанія Мішлен прославилася піонером і головним новатором області велопокришек.
Купити покришки Michelin можна для міських велосипедів, шосейники і МТБ, ціновий діапазон продукції варіюється від аматорських моделей до топових. Зусилля провідних технологів бренду спрямовані на максимальну якість продукції, тому французька велорезіна може похвалитися:

  • високою стійкістю до проколів;
  • довговічністю;
  • еластичністю;
  • мінімальною вагою.

Щоб досягти цих показників, покришки Мішлен виробляють із застосуванням перехресного армування підвищеної щільності з кевларовими і арамідними волокнами.
Інноваційна розробка Dual Compound компанії Michelin
Суть розробки Dual Compound полягає в тому, що для виробництва велопокришек використовується 2 види Компауд - більш м'який і жорсткий. Дана технологія не зовсім нова, але французька компанія внесла свої доробки: твердий Компауд застосовується всередині покришок, в той час як м'який - зовні виробів. Всі рельєфні елементи протектора всередині частково створюються з жорсткою гуми (це добре видно в розрізі вироби).


Представники бренду стверджують, що дана технологія забезпечує стабільність і хваткость гуми. Для виготовлення велорезіни з заданими властивостями довелося створити нову технологію, що дозволяє забезпечити відмінне прилягання шарів Компауд.


Як вибрати покришки Мішлен?

Велопокришка складаються з корду, бічній частині і протектора. Купити покришки Michelin можна з різними видами корду:

Кевларовий корд забезпечує меншу вагу покришки і її можна компактно скласти. Що стосується протектора, то сліки (покришки без протектора) чудово підійдуть для їзди по асфальтованому покриттю, вони відрізняються найменшим опором коченню, прекрасно утримують велотранспорту на асфальті, більш того, вони не створюють шуму під час пересування. Проектор напів-слик відрізняється мінімальним малюнком по центру покришки і шипами на бічній частині. Це універсальна модель, яка дає можливість їздити по асфальту, грунту. Позашляхові варіанти мають шипи по всьому протектору і вони використовуються для їзди по камінню і грунту.

Вгору
,