Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог

Як і у будь-якого іншого швидкісного транспортного засобу, у велосипеда є гальма. Саме ця деталь забезпечує безпеку велосипедиста. Також важливу роль відіграє вид гальм. Такі велокомпоненти мають різні показники ефективності гальмування, не всі є ремонтопридатності, мають різну тривалість експлуатації. Вибираючи ту чи іншу конструкцію, необхідно враховувати потреби самого велосипедиста.
У більшості випадків повна заміна гальм для велосипеда проводиться тільки, якщо виникає бажання змінити модель на іншу або перейти на інший тип гальм. Ремонтні роботи в більшій мірі спрямовані на заміну окремих елементів гальм - колодок, гальмівних тросів, обо гідролінії, ротора.

Різновиди велосипедних гальм

Не існує єдино вірної комплектації велосипеда, особливо, якщо це стосується системи гальмування. У зв'язку з цим виробники намагаються випускати кілька видів подібних механізмів:

  • Ободні гальма - гальма початкового рівня, які часто можна зустріти на недорогих туристичних або гірських велосипедах. Для них не потрібні дорогі витратні матеріали, а налаштування і заміна комплектуючих максимально спрощена. Принцип роботи грунтується на наявності двох гальмівних колодок, які активізуються при натисканні гальмівної ручки.
  • Механічні дискові моделі - рух припиняється за допомогою гальмівного троса. Робота таких гальм не залежить від погодних умов, а комплектуючі мають велику ремонтну придатність.
  • Гідравлічні дискові - гальмівний процес залежить від впливу гідравлічної рідини. Така конструкція має значно вище ефективність гальма в порівнянні з механікою.
  • Барабанні гальма - поміщаються в задню втулку і активізуються при сильному натисканні на педаль у зворотний бік.


Механіка або гідравліка

Серед достоїнств механічних дискових гальм виділяють дешевизну і простоту ремонту. Проте, при тривалому експлуатаційному терміні тросик втрачає свою пружність і для того щоб пригальмувати, необхідно докласти більше зусиль. У той же час гідравліка досить ефективна, але ціна на неї буде більше.
До головних моментів, на які варто звернути увагу при покупці гальмівної системи, відносять також розмір ротора. Залежно від його діаметра гальмування буде краще або гірше. Для недосвідченого велосипедиста буде досить 160-180 мм, в той час як екстремалам знадобляться більш потужні диски.


Від правильного вибору гальмівної системи залежить не тільки безпеку велосипедиста, а й тривалість експлуатації транспорту. Щоб не помилитися при покупці, слід заглянути в наш інтернет-магазин. Щоб купити гальма, досить буде додати бажаний товар в корзину і оформити покупку. Після цього менеджери зв'яжуться з вами для узгодження всіх нюансів замовлення. Доставка здійснюється в будь-яке місто України доступним для замовника способом в максимально короткі терміни.

Вгору