Безкоштовна доставка від 1000 грн при оплаті онлайн

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Бренд SCHWALBE - світовий лідер у виготовленні велосипедної гуми. Перші вироби компаніїї побачили світ у 1922 році. Засновником компанії був підприємець Ralf Bohle. з 1955 компанія навіть спеціалізувалась на випуску повноціних велосипедів, але з часом вирішила сконцентруватись на тому, що в неї виходило ліпше за все - велосипедна гума.
Сьогодні представництво бренду є в понал 50-ти країнах, а головний офіс компанії знаходиться у міста Бюргенштад, Німечина.
SCHWALBE - завоювала безумовний авторитет у світі завдяки ряду досягнень та переваг:

  • Широкий асортимент покришок для будь-якого велосипеду та для будь-яких умов.
  • Наявність власного дослідного та конструкторського бюро, що дозволило розробити та запатентувати бренду більш ніж 15 технологій.
  • Співпраця з ппрофесійними спортсменами та постійна участь у міжнародних змананнях - дозволяє популяризовати бренд по всбому світа та отримувати якісний фітбек від професійних спортсменів.
  • Участь у міжнадожних виставках та тісна співпраця з веловиробниками.
  • Висока якість продукції - навіть найбюджетніша велосипедна гума цього бренду буде виготовлена з урахуванням всіх сучасних тезнологій та мати високу якість і зносостійкість.

Станом на 2022 рік більше 50% американських виробників велосипедів відали перевагу гумі Schwalbe при виробництві своїх велосипедів.

Розгорнути
Вгору