При замовленні від 1000 грн та оплаті онлайн доставка безкоштовно!

Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Каталог
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Бренд Zefal заснований у 1880 році і за цей час встиг змінити кілька назв. Перша назва компанії була Les Etablissements AFA, потім назву змінили на POUTRAIT і лише потім, в 1980 році компанія отримала звичну для нас назву - Zefal.
Починала компанія з виробництва дзвінків, тукліпсів і багажників для велосипедів.

На початку XIX століття Зефал зосередив свою увагу на виробництві велосипедних насосів. Компанія стрімко розвивалася, і вже до 1945 року компанія експортувала свою продукцію в більшість країн Європи. Продукція Zefal високо цінувалася велосипедистами у всьому світі і незабаром, французька компанія і зовсім вийшла на світовий ринок.

У 1950 році була запатентована система "Solibloc" - ця технологія дозволяє накачувати колесо без втрат повітря під час накачування, що зробило революцію в цій сфері.

Zefal не зменшував обертів і на протязі наступних 30-ти років наполегливої ​​праці винайшли безліч корисних фішок: клапан придатний одночасно для ніпелей преста і шредера, насос високого тиску, клапан що закривається.
У 90-х компанія активно займається вивченням нових ринків збуту, так в асортименті бренду з'явилося кілька нових типів товару: фляги, велосипедні крила, тримачі для води, сумки для велосипеда, дзвінки, невеликий інструмент і приналежності для догляду.

Компанія має в своєму асортименті більше 250 найменувань продукції, більшість з якої створено на основі міцного і якісного пластику. Вся продукція товару сертифікована за міжнародними стандартами якості і має репутацію створену компанією Zefal століттями упортної праці.
 

Розгорнути
Вгору