У відділення чи поштомат Нової Пошти
Обирайте найбільш зручне для вас відділення чи поштомат Нової Пошти та забирайте замовлення у зручний для Вас час.
Оплачуйте свої покупки відразу, чи при отриманні товару.
Як отримати безкоштовну доставку у відділення чи поштомат?


У відділення
Будь-яку посилку ми можемо відправити у зручне для Вас відділення Нової Пошти. При оформленні замовлення виберіть з списку-переліку Ваше місто на номер віділення.

По прибуттю посилка зберігається на відділенні 7 днів (термін безкоштовного зберігання), після цього автоматично відправляється до відправника. Ви можете продовжити платний термін зберігання посилки на свій розсуд, просто повідомивши про це менеджеру нашого магазину.

Зверніть увагу що великогабаритні товари ми відправляємо лише на вантажні відділенння згідно умов роботи Нової Пошти.

Якщо у Вашому замовленні будуть такі товари, наші працівники повідомлять Вас про це перед відправкою та запропонуть змінити віділення на вантажне.


У поштомат
Для доставки у поштомат габарити посилки в упаковці не мають перевищувати 40*60*30, вага до 20 кг та оцінна вартість понад 6000 грн.

Якщо ваше замовлення влючає посилки які перевишують задані габарити - наші працівники повідомлять Вас про це перед відправкою та запропонуть змінити доставку на зручне для Вас відділення.


Велосипеди на великогабаритні товари
Велосипеди та інші великогабаритні вантажі відправляються на вантажні відділення (понад 30 кг об'ємної ваги) просимо звернути на це увагу при оформленні подібних замовлень.

Дорослі та дитячі велосипеди перед відправкою проходять огляд на відсутність дефектів та відправляются в заводських упаковках. Як правило це щільна коробка з захистом від ударів та порізів, а сам велосипед та його компоненти, надійно зафіксовані - це робить переміщення товару більш безпечним та швидким.


Доставка кур'єром Нова Пошта
Будь-яке відправлення ми можемо відправити кур'єром Нова Пошта, для цього виберіть тип доставки "кур'єром Нова Пошта" при оформленні доставки та заповніть поля адреси для доставки.

Після відправки кур'єр Нової Пошти узгодить з Вами зручний дату та час доставки Вашого замовлення.

 

 Самовивіз з майстерні
Київ, пр-т Петра Григоренка 39-Б
про веломайстерню за цим посиланням
Діє спеціальний тариф -20% на послуги майcтерні при купівлі компонентів.

Будь-яке замовлення також можна забрати в нашій веломайстерні. Видача товару відбувається за попереднім узгодженням дати та часу, оскільки ми не завжди буваємо на місці.

Оплачуйте свої покупки відразу, чи при отриманні товару готівкою чи картою.

Самовивіз велосипедів
Якщо ви придбали велосипед ми можемо зібрати та підготувати його до вашого візиту. Велосипед в майстерні вже буде повністтю готовий до використання. Також нагадуємо, що при купівлі велосипеду перше сервісне ТО на протязі року ми проводимо в нашій майстерні безкоштовно.

 

 


У відділення УкрПошти

Обирайте найбільш зручне для вас відділення УкрПошти та забирайте замовлення у зручний для Вас час.
Оплачуйте свої покупки відразу, чи при отриманні товару.
Як отримати безкоштовну доставку у відділення ?


Доставка у відділення
Цей спосіб доставки значно повільніший ніж доставка Новою Поштою проте дасть Вам змогу заощадити невелику суму на доставці.
Ми не надсилаємо посилки цією службою на адресу клієнта, тільки у відділення, а також деякі товари з "оплатою при отриманні" всі ці обмеження діють зв'язку дуже повільною та ненадійною роботою цієї кур'єрської служби.


Велосипеди на великогабаритні товари
В рамках безпеки за товар, ми не відправляємо велосипеди на інші великогабаритні товари УкрПоштою. Ми можемо зробити виключення, при попередній оплаті товару, але рекомендуємо Вам при замовленні велосипедів чи іншого цінного обладнання обирати більш швидкий та надійний спосіб доставки, а саме Нова Пошта, або самовивіз з майтерні.

 

 

 

 

 

Як отримати безкоштовну доставку на відділення в нашому магазині?

Це дуже просто

1. Зроби замовлення на суму понад 1000 грн
2. Оплати замовлення онлайн перед відправкою 
3. Отримай своє замовлення в будь-якому, зручному для тебе відділення чи поштомат.

*** умови акції не поширюються на способи оплати "Оплата частинами" від ПриватБанк та Monobank

 


Як взяти участь у дисконтній програмі?