Доставка службами: Нова Пошта, УкрПошта

Доставка кур'єрськими службами дозволить Вам отримати своє замовлення на будь-якому відділенні в вашому місті, а також замовити доставку кур'єрськими службами до дверей вашого будинку.

Відправка службами "Нова Пошта", "УкрПошта" здійснюється за попередньою сплатою а також з послугою "оплата при отриманні"

При виборі оплати у відділенні "Нової Пошти" - сума замовлення зростає на 2%, але враховуючи, що на всі наші замовлення діє мінімальна знижка 3% - ви в любому випадку отримуєте вигоду.

Велосипеди та інші великогабаритні вантажі відправляються на вантажні відділення (понад 30 кг об'ємної ваги) просимо звернути на це увагу при оформленні подібних замовлень.

Дорослі та дитячі велосипеди перед відправкою проходять огляд на відсутність дефектів та відправляются в заводських упаковках. Як правило це щільна коробка з захистом від ударів та порізів, а сам велосипед та його компоненти, надійно зафіксовані - це робить переміщення товару більш безпечним та швидким.

Для відправки велосипеда в зібраному вигляді повідомте про це нашого співробітника при оформленні замовлення. Ми допоможемо Вам з цим, а також розрахуємо суму доставки.

Будь який товар ми можемо відправити як подарунок, не вкладаючи в посилку чек, а передати його платнику.

 

 Як отримати безкоштовну доставку?

 Про систему знижок в нашому магазині

 

 

 Доставка велосипедів кур'єром по Києву

Ми маємо можливість доставки велосипедів по Києву нашим курьером.

Просто оформіть своє замовлення і узгодьте з менеджером нашого магазину зручний для вас час. Наш кур'єр доставить вашу покупку прямо до дверей.

Вартість доставки 200 грн.

Нажаль через малий штат співробітників та велику кількість замовлень ми не можемо доставляти кур'єром всі замовлення, адже це призведе до зниження якості нашої роботи. Але обіцяємо Вам, що в майбутньому ми це виправимо.

 

 

 

Забрати в офісі нашого магазину

Дорогі відвідувачі - нажаль в наслідок загострення пандемії COVID-19 в Україні ми тимчасово припиняємо самовивіз товару з нашого офиса. Відправка замовлень кур'єрськими службами відбувається без змін та затримок.

 

Будь-який товар можна забрати в нашому офісі. Оформіть замовлення на сайті, отримайте підтвердження від нашого менеджера і заберіть товар в будь-який зручний для вас день.

Ми завжди в русі, і не рідко в офісі залишається лише папуга. Адже товар сам себе не відправить. Просимо вас повідомляти заздалегіть про свій візит.

Також просимо звернути Вашу увагу, що велосипеди ми тимчасово не видаємо самовивозом. Отримати свій велосипед Ви маєте змогу лише курьерскими службами

Дякуємо за Ваше розуміння.

 

 

 


 

 

 

Як отримати безкоштовну доставку на відділення в нашому магазині?

#Це дуже просто

1. Зроби замовлення на суму понад 1000 грн

2. Оплати замовлення онлайн банківською картою перед відправкою 

3. Отримай своє замовлення в будь-якому, зручному для тебе відділенні кур'єрської служби.

 

Як отримати безкоштовну доставку на велосипед?

1. Зроби замовлення на сайті та вкажи бажане віділення доставки

***Велосипеди та інші великогабаритні вантажі відправляються на вантажні відділення (понад 30 кг об'ємної ваги) просимо звернути на це увагу при оформленні замовлень.

2. Очікуй дзвінка від нашого співробітника для підтвердження замовлення.

3. Оплати замовлення онлайн банківською картою перед відправкою 

4. Отримай своє замовлення в будь-якому, зручному для тебе відділенні кур'єрської служби.

***Велосипед надійде до вас в надійній заводскій упаковці з базовими налаштуваннями. Безкоштовна доставка не діє на відправку велосипедів у зібраному вигляді. Збірка та налаштування велосипедів оплачується окремо. Деталі можна дізнатись у представника нашого магазину.

 

 

 


 

 

 

 А які вигідні пропозиції є для мене?

Де б ви не знаходилися і куди б нам не довелося відправити ваше замовлення - Ви завжди будете мати можливість купити будь-який товар на нашому сайті ще дешевше!

 Ще більше вигідних пропозицій тут

 

 

 

игідний магазин - це ми.