]

 

 

 

 


Оплата онлайн на сайті

• Оберіть спосіб оплати "Онлайн-оплата" при оформленні замовлення та сплатіть Ваше замовлення картою будь-якого банку.
Як отримувати знижки на всі замовлення?


• Будь-яка карта Visa або Mastercard будь-якого банку значно прискорить доставку вашого товару за заощадить Ваші кошти на доставці.

Сплачуйте без комісії будь яким зручнОплачивайте без комиссии любым удобным для Вас способом: подтвердив платеж в вашем мобильном приложении, отсканировав QR-код с помощью своего смартфона, или просто введя необходимые реквизиты.им для Вас способом: підтвердивши платіж в вашому мобільному додатку, відсканувавши QR-код за допомогою свого смартфону, чи просто ввівши необхідні реквізити.

Також ви можете сплатити своє замовлення за реквізитами, для цього оберіть спосіб "оплата за номером картки" та дочекайтесь, поки наш менеджер вишле для Вас реквізити для оплати.

• Якщо Вам необхідно сформувати рахунок для оплати, або ж отримати додаткові документи для бугалтерії, просто зв'яжіться з нами та узгодьте перелік документів.
 

 


Оплата при отриманні
Сплачуйте свої покупки при отриманні товару карткою, або готівкоюОплачивайте свои покупки при получении товара картой или наличными
Як отримати безкоштовну доставку у відділення чи поштомат?

 

• Замовляйте товар та сплачуйте при отриманні у відділенні "Нова Пошта", Укр Пошта", або ж в нашій з майстерні.

• Це зручно та надійно, адже оплата товару відбувається тільки після огляду товару.

В нашому магазині є невеликий перелік речей, які ми нажаль не можемо дозволити собі відправити з "оплатою при отриманні". Якщо такий товар буде у вашому замовленні, наш менеджер повідомить Вас, та скорегує подальші дії.

Зверніть увагу, що при віборі оплати у відділенні до сумми Вашого замовлення додається мінімальна комісія 20 грн, або ж 2% від вартості замовлення.

Замовлення на суму понад 1000 грн та способом оплати "при отриманні у відділенні" не доставляються за тарифом "стандарт" службою УкрПошта.

 


Оплата частинами

Деякі товари на нашому сайті ви можете придбати за програмою "Оплата частинами" від Monobank або ПриватБанк. Такі товари мають помітку "Оплата частинами"

 Оберіть необхідний товар - натисніть кнопку "оплатити частинами" або в момент оформлення товару оберіть спосіб "оплата частинами"

 Зверніть увагу, що якщо один або декілька товарів з кошика вашого замовлення неможливо придбати частинами, спосіб оплати не буде доступний. В такому разі потрібно окремо зробити покупку товарів за програмою "оплата частинами" та без.

 Як тільки ми отримаємо оплату, ми відразу опрацюємо та відправимо Ваше замовлення.

Зверніть увагу, що для можливості покупки таким способом, у вашому банку має бути активована відповідна послута на встановлений відповідний ліміт на оплату.

 

 

 

 

  Як взяти участь у дисконтній програмі?

 

 

 

 

 

Як отримати безкоштовну доставку на відділення в нашому магазині?

Це дуже просто

1. Зроби замовлення на суму понад 1000 грн
2. Оплати замовлення онлайн перед відправкою
3. Отримай своє замовлення в будь-якому, зручному для тебе відділення чи поштомат.

*** умови акції не поширюються на способи оплати "Оплата частинами" від ПриватБанк та Monobank