Чим чистіший велосипед, тим краще він їде, і це не жарт. Справа в тому, що бруд, пил чи сміття дійсно впливають на ефективність передачі енергії та аеродинаміку. А також, не слід забувати і про естетичну складову, адже чистий велосипед - це задоволений велосипед та його власник. Саме тому бренд Shimano випустив нову лінійку продуктів Clean, Lube & Cares.

 

Shimano Clean, Lube & Cares

Назва лінійки включає в себе три складові, а загалом вони і є основою ідеології догляду за велосипедом від Shimano.


Отже три рівні догляду за велосипедом:

Clean - до засобів очищення можна віднести знежирювачі, миючі та чистячі засоби.

Основне призначення цих продуктів - знімати з рами та деталей велосипеда бруд та пил після веселої прогулянки, а також очищати компоненти трансмісії від відпрацьованого мастила для нанесення нових мастил. Ця підкатегорія представлена новим очисником велосипеда, а також миючим засібом для рами в форматі 1000 мл.

Lube - другий етап догляну за велосипедом, за ідеологією Шимано - це змащення компонентів.

Правильно підібране мастило для трансмісії, рубашок та інших експлуатаційних вузлів, впливає на роботу всього велосипеду, а також на час зносу компонентів. Удосконалені формули PTFE мастил, на парафіновій основі, представлені в двох варіантах: для сухої та для мокрої погоди (Wet Lube), з більшою водостійкістю, в форматі 100 мл.

Cares - засоби догляду за велосипедом. такі як поліролі та антизадирні сполуки, призначені для кінцевої фази догляду.

Це допомагає Вам надійніше захистити велосипед від небажаних подряпин, потертостей, а також втрати кольору чи вигорання.
 

 

Чому варто обрати мастила та очищувачі Shimano

Для виготовлення аерозольних чистячих засобів та мастильних матеріалів, Shimano використовують екологічно безпечний повітряний тиск, який є негорючим і може використовуватися в обмежених просторах. Сполуки, які застосовуются в мастилах, є безпечними для людини, тому можна не турбуватися про шкідливі випари чи алергічні подразнення шкіри при контакті з маслами.

Ну і нарешті, зручність упаковки. Вся продукція мастил та очисників Shimano має зручну та практичну тару з захистом від ультрафіолету. Мастила мають практичний капельний дозатор, що дозволяє зручно та економно наносити його на ланцюг, а аерозольні засоби мають технологічну насадку 360°, що дозволяє наносити рідини в важкодоступні ділянки просто перевернувши балон.

 

Де купити велохімію Shimano?

Наш магазин є офіційним дистрибютором бренду Shimano, а саме тому всю продукціх можна переглянути та купити в нашому магазині в розділі "Очисники та Мастила". Завітайте до нашого каталогу, та переконайтесь, як просто та вигідно купувати улюблені товари в нашому магазині.

Знаєш, що купуючи будь яку продукцію ти отримуєшь вигоду? Детальніше про умови дисконт програми можна дізнатися тут.

А тут ти можеш отримати знижку -5% на весь товар в каталозі, просто підписавшись на наші новини. Переходь та отримуй вигідні знижки.