Новинки PRO на виставці Eurobike

 

На стендах найпрестижнішої вело виставки Eurobike компанія PRO представила нові сідла, підсидільні труби, виноси, рулі та обмотки. Загалом бренд PRO представив більше 20 нових продуктів, які покликані допомогти спортсмену вийти на новий рівень комфорту та своїх можливостей.

 

 

• Сідла PRO

Спираючись на зворотній зв'язок від професіоналів з команди SUNWEB, PRO випускає нове сідло STEALTH OFF-ROAD, яке стане альтернативою вже існуючій моделі сідла STEALTH SUPERLIGHT, випущеному раніше в цьому році, розширюючи діапазон STEALTH до чотирьох моделей, що використовуються для конкретного типу поверхні. За словами розробників "STEALTH OFF-ROAD - це ваша секретна зброя для підвищення вашої сили в агресивних умовах їзди по бездоріжжю (XC / Gravel)". Сідло має литу карбонову основу і поставляється з направляючими рейками, сумісність з системами фіксації C-TEC, що славиться комфортом і неймовірно легким (159 г) і міцним дизайном. Сідло має EVA-прокладку подвійної щільності, що забезпечує підтримку там, де вона вам потрібна найбільше, а разом з широкою анатомічною зоною сидіння (варіанти 142 мм або 152 мм) і вирізами в базі, сідло забезпечує оптимальне розповсюдження тиску на сидячі кістки.

 

 

 

 

• Рулі PRO DISCOVER 2020

Щоб задовольнити потреби гревел-райдерів у їх гонці за вагою PRO випускає новий легкий руль DISCOVER CARBON. Оновлення серії доволі актуальне оскільки в цьому році компанія Shimano, яка є альянс групою з боендом PRO запустила свою першу в світі лінійку для гравійних велосипедів GRX. Це збільшить популярність та актуальність направлення Gravel, а також дасть нові можливості до розвитку цього нарпавлення.

Карбон, окрім легкості, забезпечує міцність та комфорт в різних областях керма. Руль має модель з розведення на 20 градусів для додаткової стійкості на бездоріжжі, а ергономічна верхня частина в середині зроблена для можливості встановлення допоміжного гальма GRX (BL-RX812). Кермо має 5-градусний зворотній кут вигину для зняття ваги з рук, що робить поїздку комфортною. Рулі DISCOVER CARBON доступні від 230 г з 75-міліметровим вильотом, 110-міліметровим дропом і шириною 40, 42, 44 см.

 

 

 

 

• Виноси PRO 2020

Знайти ідеальний розмір виносу може бути непростим завданням, тому компанія PRO постійно оновлює свої компоненти, щоб спортсмени могли знайти свій ідеальний компонент. Нові виноси PRO DISCOVER мають довжину від 70мм до110мм та кут нахилу 6 градусів. Також нові виноси VIBE CARBON довиною від 80 мм до 130 мм, що призначені для шосе. VIBE CARBON важить 120 г. та підтримує внутрішню проводку кабелів Di2. Винос має нову систему притиску керма для оптимальної сили затискання.

 

 

 

 

• Дропери PRO DISCOVER DROPPER та підсидільні труби DISCOVER CARBON

До лінійки дроперів, представлених в 2018 році, приєднався новий алюмінієвий DISCOVER DROPPER з ходом 70 мм, діаметром 27,2 мм і внутрішньою прокладкою кабелю. Модель призначена для гравійних та MTB велосипедів. Дропер може керуватись новою манеткою DSP REMOTE або дуалом SHIMANO GRX STI (ST-RX810-LA). Дропер DISCOVER DSP випускається в одній специфікації вагою 417 г з довжиною корпуса 350 мм і відступом 0 мм. Сідловий стрижень управляється спеціальною манеткою DISCOVER DROPBAR DSP REMOTE, яка доступна окремо. Вона має двосторонню операцію для великого або вказівного пальця і сумісна з усіма дроперами PRO .

 

 

Новий легкий підсиділ DISCOVER CARBON також дебютує цього року. Використання Dyneema® - найсильнішого в світі волокна, він здатний протистояти суворим вимогам гравійних перегонів. Його 27,2-мм версія має вагу всього 216 грамів. Стрижень поставляється з оффсетом в 20-міліметрів, також доступний з діаметром 31,6 мм.

  

 

 

 


Насосы PRO 2020

Новий MINIPUMP PROAM TEAM CO2 для дорожніх та MTB велосипедів, має двосторонню голівку для сумісності з клапанами Schraeder і Presta і є незамінним аксессуаром в дорозі для швидкого усунення проколів. Просто вкрутіть картридж CO2, з'єднайте з камерою або клапаном безкамерної шини і накачайтесь за секунди. Насос має алюмінієву камеру великого обсягу для накачування повітря звичайним способом, якщо у вас закінчились картриджі C02. Також PRO показали новий невеликий і легкий насос високого тиску для шоссерів і новий СО2-інфлятор з регулятором, що забезпечує ідеальну модуляцію накачування при використанні картриджа СО2.

 

 

 

 

• Фляги PRO та кріплення до них

В лінійці PRO тепер є 6 спеціалізованих пляшок. Нові пляшки з ізоляцією, пляшки з кришками для крос-кантрі і командні пляшки з удосконаленою системою подачі води. Всі вони мають схожі фірмові кольори.

 

Також випущені спеціальні фляготримачі для електровелосипедів. PRO BOTTLE CAGE MOUNT - BATTERY кріпиться до акумулятора SHIMANO STEPS BT-E8010 / 8014 надійними затискачами та ремінцями. В якості альтернативи можна використовувати PRO BOTTLE CAGE MOUNT – SADDLE, що напряму кріпиться до сідла та є сумісним з усіма сідлами PRO та фляготримачами.

 

 

 

 

 

 

• Сумки PRO та оновлений Bikepacking

Розширення лінійки PRO Discover включає чотири нові моделі сумок. Крім згаданої сумки PRO DISCOVER BOTTLE / FOOD, також виходить нова сумка на раму DISCOVER COMPACT FRAME у якій також можна зберігати харчування та потрібні речі в передній частині рами. Нова підсідельна сумка COMPACT SADDLEBAG – водонепроникна. Вона ідеально підходить для зберігання інструментів і запчастин PRO. Також асортимент доповнений новою сумкою для телефону PRO DISCOVER PHONE WALLET - це ідеальний аксесуар якщо ви любите подорожувати на дальні відстані.

 

Оновлені сумки серії DISCOVER для фляг або їжі, які кріпляться на виніс або сідло. А нова сумка для їжі або фляги DISCOVER BOTTLE / FOOD POUCH має функцію швидкого закриття однією рукою і регульовані ремінці для легкого кріплення в будь-якому положенні.

 

 

  

 

 

 

 

 

• Обмотка керма PRO

Контакт з рулем - один з найважливіших факторів у кермуванні. Для MTB райдерів PRO має нові гріпси з замками та з подвійним компаундом. Райдери, що катають на грейвел та дорожніх байках, отримують додатковий вибір у вигляді нової обмотки GRAVEL COMFORT, що дозволяє покращити контроль над байком. Сама обмотка довжиною 2300мм дозволяє щільніше обмотувати її навколо керма та має нову, більш покращену амортизацію.

 

 

 

 

 

 

Коли і де можна купити новинки PRO 2020?

Всі новинки надійдуть у продаж на початку 2020 року та будуть доступні для замовлень в нашому магазині BIKE MARKET. Підписуйтесь на наші новини у соціальних мережах, щоб завжди бути в курсі всіх останніх новин.

 

Каталог Shimano GRX

Рулі PRO DISCOVER

Обмотка керма PRO

Сумки PRO

Насоси PRO

 

 

 

 

 

Telegram канал Facebook YouTube  Instagram