Як правильно обрати дитячий велосипед

 

Напевно у кожного в дитинстві була мрія про новий велосипед. Часи йдуть, але в цьому плані мало що змінилося - сьогодні майже кожна дитина мріє про двоколісному друга. Наш магазин допоможе Вам здійснити мрію Вашого малюка, але перш за все велосипед потрібно вибирати правильно. Як саме - ми розповімо в цій статті.

 

 

Обрати дитячий велосипед можна тут

 

 

Зріст дитини та діаметр коліс

 

Отже для початку дізнайтесь точний зріст малюка. Зверніть увагу на те, що навідміну від дорослих велосипедів, де розмір велосипеда залежить від розміру його рами, дитячі велосипеди обираються відповідно до діаметру коліс. Також майже всі дитячі велосипеди мають регулювання керма та сидіння по висоті, а значить по мірі росту дитини ви легко адаптуєте велосипед під її ріст.

Користуючись нижче навединими таблицями визначіть необхідний діаметр коліс для майбутнього велосипеду Вашого малюка. (мал.1)

 

(мал.1)

 

Для найменших велосипедистів в якості першого велосипеду рекомендуємо обрати велобіг - маленький велосипед, має колеса діаметром 12" дюймів, та має одну особливість - на велосипеді відсутні педалі. Це дає дитині можливість сконцентруватись на навичках керування та балансу.

 

 

Слід також пам'ятати, що різні виробники мають свої таблиці зросту та діаметру коліс.
Так наприклад компанія Scott надає свої данні, це допомагає максимально точно підібрати розмір дитячого велосипеду.
Скористайтесь даними з таблиці нижче, якщо Ви плануєте обрати дитячі велосипеди бренду Scott
(мал.2)

 

(мал.2)

 

Не забувайте й той факт, що діти доволі швидко ростуть, але купувати велосипед на "виріст" з дуже великою перспективою не слід. Так дійсно купувати велосипед кожен рік - бажання мало, але занадто великий велосипед не дасть дитині можливості отримувати задоволення від катання, а можливо і навпаки. Також занадто великий розмір дитячого велосипеда може стати причиною падінь та травм, адже в ситуаціх коли дитині потрібно будет швидко зупинитись, вона може просто не впоратись з кермуванням та запанікувати.

Загалом думаю на цьому етапі вибору все зрозуміло, а значить ми можемо рухатись далі.

 

 

 

Навички катання на велосипеді

 

Визначіть рівень катання дитини. Якщо дитині тільки доведеться навчитись катання на велосипеді - буде раціонально вибрати велосипед з додатковими колесами. Додаткові колеса допоможуть вашому маленькому велосипедисту швидке опанувати кермування та рівновагу. Слід також пам'ятати, що колеса потрібно поступово піднімати, а сам процес їзди с колесами не затягувати, адже чим довше дитина буде з ними їздити, тим довше вона буде вчитись. Після того як велосипедист опанував основи - колеса можно просто зняти а на їх місце можно встановити підніжку для зручного паркування. Починати навчання можно також и без додаткових коліс. Процес навчання буде вимагати трішки більше уваги зі сторони батьків, але кому не хочеться провести більше вільного часу зі своєю дитиною.

Якщо малеча вже вміє кататись то можно сміливо обирати велосипед без додаткових коліс, а можливо навіть з перемикачами швидкостей.
Для дітей з базовими навичками катання та зростом понад 130 см можно обирати підлітковий велосипед. Зробити це можна в цьому розділі.

 

 

 

 

Колір та дизайн

Без перебільшення, хоч і останній, але мабуть найважливіший параметр велосипеда. Так дійсно перш за все велосипед повинен подобатись його власнику, а значить обирати велосипед краще всього з малюком. Колір та дизайн має бути як в мріях.

 

 

 

Підводимо підсумки

 

Вибрати дитячий велосипед не так тяжко, як здається на перший погляд. Для правильного вибору потрібно врахувати декілька речей.

► Визначити точний зріст дитини.

► Користуючись таблицями розміру визначити необхідний діаметр коліс.

► Обиріть велосипед виходячи від рівня катання. Перший велосипед - можно обрати модель с додатковими колесами. Дитина катається все доволі добре - сміливо можна брати велосипед навіть зі швикостями.

► Пам'ятайте, що майже всі велосипеди мають регулювання руля та сидіння по висоті та нахилу, а значить по мірі того, як дитина буде рости ви зможете адаптувати велосипед під її ріст.

► Обирайте велосипед разом з дитиною - колір та дизайн має подобатись дитині, адже від процессу катання дитина повинна отримувати перш за все задоволення.

Користуючись цими простими порадами Ви легко та правильно оберете дитячий велосипед, та подаруєте дитині трішки щастя.

Як правильно обрати велосипед для батьків ми розповідаємо в цій статті, та сподіваємось, що наші поради були для вас корисні.

 

 

Обрати дитячий велосипед можна тут

 

 

 

 

Telegram канал Facebook YouTube Instagram